Vítejte na stránkách společnosti AGROTIP Opava, s.r.o.

Činnost společnosti je v současné době zaměřena na prodej, pronájem a servis použité zemědělské techniky především značky John Deere a jiné. Působíme převážně v oblasti Moravskoslezského kraje v okresech Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek – Místek, Vsetín, ale také v rámci celé ČR.

Svoji servisní činnost se zemědělskou technikou jsme zahájili v roce 1993 jako sdružení fyzických osob „Jeřábek a Langa“. V roce 1998 jsme založili AGROTIP Opava, s.r.o., která dále pokračovala v servisní činnosti. Vzhledem k celosvětové restrukturalizaci sítě značky John Deere jsme předali tuto činnost společnosti STROM PRAHA a.s. (výhradní dovozce zn. John Deere pro ČR), s níž úzce spolupracujeme a která pro nás servis zajišťuje.

Pronájem strojů

Kromě prodeje strojů Vám také nabízíme výhodný pronájem, především traktorů John Deere, dále pak příležitostně pronájem strojů na přípravu půdy aj.

Nabídka služeb

Agrobazar

Sháníte traktor, kombajn, nakladač, komunální traktor nebo sekačku? Dáváte-li přednost použitým a tím pádem levnějším strojům, v této sekci Agrobazar nabízíme použité stroje.

Pronájem

Podmínky půjčování: Stroj je zapůjčen bez obsluhyObsluha stroje bude řádně proškolena servisním technikemPravidelnou údržbu hradí fa. Agrotip Opava (olej, filtry) Opotřebitelné …

Servis

Svoji servisní činnost se zemědělskou technikou jsme zahájili v roce 1993 jako sdružení fyzických osob „Jeřábek a Langa“. V roce 1998 jsme založili AGROTIP Opava, s.r.o. …